Чи можна побудувати навчання без використання інтернет-ресурсів? Звісно. Але чи буде це цікаво дітям? Чи буде це актуально у сучасному світі? Зрештою, чи буде це корисно для самого педагога? Інтернет-технології – частина нашого життя. І давайте чесно - цікава та важлива частина, без якої ми вже не можемо уявити своє майбутнє. Тож давайте використовувати їх із користю для себе та учнів! Тим паче, що зараз існує стільки додатків, стільки сайтів, створених якраз для навчання! 

Але як використати ІКТ у навчанні максимально ефективно? Як організувати навчальний процес? Для того, щоб допомогти вам знайти відповіді на всі запитання, ми зібрали корисні ресурси, присвячені використанню інтернет-ресурсів у навчальному процесі. Користуйтеся та надихайтеся!

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ 

 Фізика – одна з найфундаментальніших з наук, яка вивчає найзагальніші закономірності явищ природи, властивості та будову матерії, закони її руху та намагається описати всю природу тисячами математичних формул. Як учням не загубитися в усіх цих знаннях і зрозуміти все? Як вчителю доступно пояснити? На ці та інші питання вчителі фізики отримують відповіді при ознайомленні з різними безкоштовними та зручними для використання онлайн-ресурсами: інтерактивними симуляторами, у яких можна змінювати умови і спостерігати вплив змінних на симуляцію; колекцією інтерактивних сторінок, які дозволяють користувачеві досліджувати концепцію фізики; короткі відео, флеш-анімації та колекцію готових до використання інтерактивних комп’ютерних навчальних матеріалів, які охоплюють усі розділи фізики.

Дізнатися більше

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

 
Як можна модернізувати заняття з географії? Як відійти від традиційний методів навчання? Усе просто! Використовуйте інтернет-ресурси! Вони пробудять у ваших вихованців інтерес до вивчення навіть найскладніших тем. Радимо ознайомитись із добіркою корисних інтернет-сервісів для уроків географії і природознавства.

Відкрити більше

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ

  Добірка кращих онлайн-ресурсів, які підвищать зацікавленість вивчення біології в межах і поза межами шкільної програми та стануть помічниками у підготовці до ЗНО. 

Біологія – один з найцікавіших предметів у шкільній програмі! Але, на жаль, не завжди мотивація до вивчення цієї дисципліни серед учнів найвища. У чому ж тоді справа?

Можливо, сучасні підручники пропонують багато сухої теорії, яка залишає байдужою більшість школярів. Як підвищити зацікавленість учнів? Пропонуємо добірку пізнавальних інтернет-ресурсів, які не тільки покращать знання школярів, але і здатні зробити навчальний процес дійсно захоплюючим!

Дізнатися більше

Міська цільова програма «Громадське здоров`я»

 
 
 

«Профілактика остеопорозу»

 
 

«Профілактика хелікобактерної інфекції»

 
 

«Профілактика хронічної хвороби нирок»

 
 

«Небезпека неконтрольованого прийому антибіотиків»